Hrozňatov - Slavoj Bečov 4 : 5

Typ: ostatní
-

Hrozňatov - Slavoj Bečov   4 : 5  (2 : 1)

V prvním jarním utkání I.B třídy mužů přijeli fotbalisté bečovského Slavoje bojovat o body na hřiště do Hrozňatova. Utkání se hrálo na těžkém, ale regulérním, terénu, na kterém domácí od počátku zvolili taktiku dlouhých pasů za obránce a hned v úvodu se jim podařilo z jednoho z nich vytěžit vedoucí gól. Následovala vyrovnaná pasáž, ve které obě mužstva neproměnila pokutový kop. Pak se hostům podařilo z rychlé akce srovnat skóre, ale za chvíli už Hrozňatov opět vedl, když využil chyby v rozehrávce Slavoje. Druhý poločas přinesl nejprve vyrovnání, o něž se ovšem "zasloužil" vlastní brankou obránce domácího celku. Jenže vzápětí šel po standardní situaci do vedení znovu Hrozňatov. Za několik minut, po dalším brejku, zvyšovali domácí již na 4:2 a zdálo se, že je rozhodnuto. Hráči Slavoje, ale pokračovali v úsilí o dobývání branky soupeře a 13 minut před koncem nejprve snížili a o pět minut později vyrovnala na 4:4 čerstvá zahraniční posila v řadách bečovských, Tunisan Adel Marzouk. Nevídaný obrat dokončili hosté v poslední minutě a odvezli si z Hrozňatova všechny body.

Vytvořeno: 30. 3. 2009
Poslední aktualizace: 30. 3. 2009 00:00